- Reklama -zprávy

Tímto si podle hvězd ničíte vztah: Vaše znamení vám odpoví na to, proč to nefunguje

Date:

Share:

Někdy si možná mylně myslíme, že příčinou problémů je náš partner. Nicméně chyba je vždy na obou stranách, proto je třeba najít důvod a až potom někoho obviňovat.

Čtěte také: Muž narozený v tomto znamení je největším gentlemanem: Našli jste v popisu toho svého?

Beran
Pokud jste se narodili ve znamení Berana pravděpodobně máte největší problém s tím, že reagujete aniž jste si danou věc pořádně promysleli. Právě vaše horká hlava je důvodem hádek a toho, že vašeho partnera mnohdy slovy zraníte.

Býk
Milujete svou komfortní zónu ze které téměř nikdy nevycházíte. Tato vaše nečinnost a jistá ignorace toho, co se děje kolem vás může způsobit to, že vás partner opustí. Jednoduše ukažte, že máte osobnost a vyjádřete se k věcem, na kterých vám záleží.

Blíženec
Nejste vždy upřímná a nepřiznáte to, co si opravdu myslíte, či cítíte. Jednoduše chcete být vždy tou dobrou a proto si mnohdy začnete is muži, kteří nejsou podle vašich představ. Později si to váš vztah odnese.

Rak
Vše chcete hned a nedokážete čekat. Je hezké, že vám to s partnerem již od samého začátku funguje, ale nemusíte hned plánovat svatbu. Celou budoucnost máte před sebou a proto věci zbytečně neuspěchejte.

Lev
Občas máte problém s komunikací a otevřeností. Právě to jsou kameny úrazu, protože vztah je založen na komunikaci, bez níž to dlouhodobě fungovat nemůže. Nečekejte, že vám bude partner číst myšlenky, ale pokud vás něco trápí tak to rovnou řekněte.

Panna
Jste obrovský perfekcionista, což může být ve vztahu na škodu. Ne, nemusíte být dokonalá ani vy ani vaše partnerka. Klidně přijměte to, že nic v životě není tak skvělé, jak to vypadá a hlavně trochu zvolněte.

váhy
O lidech si zvyknete vytvářet příběhy a představy, které se však mnohdy neztotožňují s realitou. Berte život takový, jaký je a nesnažte se měnit svého partnera, jen proto, že si myslíte, že by měl být jiný.

štír
Ve vztahu musíte mít vše pod kontrolou a váš partner musí fungovat tak, jak to chcete vy. Na tento přístup rychle zapomeňte, pokud nechcete, aby i další vztah skončil tak jako předešlé. Vztah je o respektu a dvou lidech a nejen o vás.

střelec
Místo toho, abyste řešili problém, který ve vztahu nastane, odcházíte. Dokážete se rozejít jen kvůli tomu, že váš vztah neprochází lehkým obdobím. Uvědomte si však, že celé si to budujete vy spolu s partnerem a nevzdávejte se příliš brzy.

Kozoroh
Soustředíte se na maličkosti a zatím vám unikají podstatné věci. Vyhýbáte se konfliktům jen proto, že nechcete, aby vás někdo zranil. Normální výměna názorů však nikomu neušodí.

Mohlo by vás zajímat: Datum narození o nás prozradí, do jakých vztahů bychom se (ne) měli vrhnout: Toto o nás vypovídá!

Vodnář
Stále se obklopujete lidmi a proto si občas nevšimnete, že vás potřebuje i váš partner. Ačkoliv společnost milujete, určitě si priority a věnujte se i svému partnerovi.

ryby
Příliš často a hlavně neuváženě dáváte lidem druhé šance. Zatímco vy se snažíte být přátelskou, okolí a partner to mohou zneužívat. Poučte se na svých chybách a nespravte tutéž chybu dvakrát.

━ nové příběhy

Striptýz Brno: Okuste vzrušující a nezapomenutelnou zábavu

Striptýz je jednou z nejstarších forem umění a už od starověku přitahuje pozornost lidí. Vystoupení kombinuje tanec, erotiku a krásné tělo. Získalo si značnou...

EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak...

Výměnu zámku vyřídíme v krátkém čase po celé Praze

Vykradli vám dům nebo byt nebo jen předcházíte nešťastným událostem, a proto jste se rozhodli vyměnit zámek u vstupních dveří za bezpečnější variantu? Výměna...

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště v oblasti střev, změny vyprazdňování s častým...

Chci studovat v zahraničí. Kde vzít peníze?

Studium v zahraničí láká mnoho studentů. Jedná se totiž o velmi dobrou kombinaci poznání jiné kultury, studia a zlepšení cizích jazyků. Problémem ale je, kde...
- Komerční sdělení -pr článek