- Reklama -zprávy

Několik tipů, jak si přivydělat při studiu VŠ

Date:

Share:

Nechcete volný čas na vysoké proflákat a zároveň potřebujete nějakou tu korunu navíc? Hledáte vhodný přivýdělek, nebo chcete nastartovat budoucí kariéru? Podívejte se na deset tipů pro studenty vysokých škol.

  1. Začněte doučovat

Vědomosti a informace jsou hodnotou, kterou se dá slušně vydělávat. Třeba tak, že začnete doučovat spolužáky, nebo ty, kteří si rádi připlatí za to, aby rozšířili svoje obzory.

  1. Zkuste překládání

Mluvíte více jazyky? Překládání je velmi žádoucí, tak proč si tím nepřivydělat? Mnoho firem hledá překladatele jak na plný úvazek, tak externě. Překládání se navíc dobře kombinuje se studiem.

  1. Trénujte

Pokud vás cvičení baví a už tak trávíte ve fitku spoustu času, zkuste spojit příjemné s užitečným. Vypracujte si vlastní prezentaci a začněte své zkušenosti šířit mezi ostatní.

  1. Fotky do fotobank

Baví vás focení a jste v tom alespoň nadprůměrně dobří? Využijte možnosti umístit své fotky do fotobank a vydělávat si jejich prodejem. Pokud budete fotit žádané objekty, může se z toho stát velmi slušný přivýdělek.

Tip: Jako pracující studenti vysoké školy budete mít problém především s chybějícím časem. Využijte proto možnostivypracování podkladů seminárních prací a později také vypracování podkladů bakalářské práce. Vše anonymně a od profesionálů v daném oboru.

  1. Online marketing

Pokud se vyznáte v online médiích, můžete pomáhat menším začínajícím společnostem a tuto znalost obrátit ve svůj prospěch. Výhodou online marketingu je, že můžete pracovat odkudkoliv, stačí vám jen notebook a internet.

  1. Napište knihu

Lidé stále tíhnou ke knihám a pokud máte o čem psát, tak neváhejte a začněte!

  1. Vytvářejte weby

Dnes již každá firma má svůj web. Pokud se naučíte vytvářet jednoduché prezentace, můžete si tím slušně přivydělat. Není to navíc tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát.

  1. Úklidové služby

Pokud se úklidu neštítíte, můžete se zaměřit právě na úklidové služby. Pro začátek budete potřebovat jen hadr, kbelík a chuť do práce. Můžete také zkusit letáky, nebo vlastní jednoduché webové stránky, kde budete své služby nabízet.

  1. Hlídání dětí

Máte rádi děti? Pokud máte a ještě k tomu máte vrozenou odpovědnost za ostatní, tak hlídání dětí je dobrou volbou. Navíc se u toho ještě můžete učit a spojit tak dvě věci do jedné.

  1. Vytvářejte design

Máte cit pro detail a patříte mezi kreativce? Zkuste si tedy stáhnout některý z grafických programů a pusťte se do práce. Online návody jistě pomohou překonat prvotní nezdary a čas z vás může udělat profesionála.

━ nové příběhy

Striptýz Brno: Okuste vzrušující a nezapomenutelnou zábavu

Striptýz je jednou z nejstarších forem umění a už od starověku přitahuje pozornost lidí. Vystoupení kombinuje tanec, erotiku a krásné tělo. Získalo si značnou...

EnteroZOO: akutní pomoc při kožních onemocněních

Jakožto pečliví a zodpovědní majitelé jste si určitě zvykli reagovat na první náznaky jakékoliv vnitřní nemoci typu otravy nebo nachlazení u vašeho miláčka. Naopak...

Výměnu zámku vyřídíme v krátkém čase po celé Praze

Vykradli vám dům nebo byt nebo jen předcházíte nešťastným událostem, a proto jste se rozhodli vyměnit zámek u vstupních dveří za bezpečnější variantu? Výměna...

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště v oblasti střev, změny vyprazdňování s častým...

Chci studovat v zahraničí. Kde vzít peníze?

Studium v zahraničí láká mnoho studentů. Jedná se totiž o velmi dobrou kombinaci poznání jiné kultury, studia a zlepšení cizích jazyků. Problémem ale je, kde...
- Komerční sdělení -pr článek