- Reklama -zprávy

Několik tipů, jak si přivydělat při studiu VŠ

Date:

Share:

Nechcete volný čas na vysoké proflákat a zároveň potřebujete nějakou tu korunu navíc? Hledáte vhodný přivýdělek, nebo chcete nastartovat budoucí kariéru? Podívejte se na deset tipů pro studenty vysokých škol.

  1. Začněte doučovat

Vědomosti a informace jsou hodnotou, kterou se dá slušně vydělávat. Třeba tak, že začnete doučovat spolužáky, nebo ty, kteří si rádi připlatí za to, aby rozšířili svoje obzory.

  1. Zkuste překládání

Mluvíte více jazyky? Překládání je velmi žádoucí, tak proč si tím nepřivydělat? Mnoho firem hledá překladatele jak na plný úvazek, tak externě. Překládání se navíc dobře kombinuje se studiem.

  1. Trénujte

Pokud vás cvičení baví a už tak trávíte ve fitku spoustu času, zkuste spojit příjemné s užitečným. Vypracujte si vlastní prezentaci a začněte své zkušenosti šířit mezi ostatní.

  1. Fotky do fotobank

Baví vás focení a jste v tom alespoň nadprůměrně dobří? Využijte možnosti umístit své fotky do fotobank a vydělávat si jejich prodejem. Pokud budete fotit žádané objekty, může se z toho stát velmi slušný přivýdělek.

Tip: Jako pracující studenti vysoké školy budete mít problém především s chybějícím časem. Využijte proto možnostivypracování podkladů seminárních prací a později také vypracování podkladů bakalářské práce. Vše anonymně a od profesionálů v daném oboru.

  1. Online marketing

Pokud se vyznáte v online médiích, můžete pomáhat menším začínajícím společnostem a tuto znalost obrátit ve svůj prospěch. Výhodou online marketingu je, že můžete pracovat odkudkoliv, stačí vám jen notebook a internet.

  1. Napište knihu

Lidé stále tíhnou ke knihám a pokud máte o čem psát, tak neváhejte a začněte!

  1. Vytvářejte weby

Dnes již každá firma má svůj web. Pokud se naučíte vytvářet jednoduché prezentace, můžete si tím slušně přivydělat. Není to navíc tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát.

  1. Úklidové služby

Pokud se úklidu neštítíte, můžete se zaměřit právě na úklidové služby. Pro začátek budete potřebovat jen hadr, kbelík a chuť do práce. Můžete také zkusit letáky, nebo vlastní jednoduché webové stránky, kde budete své služby nabízet.

  1. Hlídání dětí

Máte rádi děti? Pokud máte a ještě k tomu máte vrozenou odpovědnost za ostatní, tak hlídání dětí je dobrou volbou. Navíc se u toho ještě můžete učit a spojit tak dvě věci do jedné.

  1. Vytvářejte design

Máte cit pro detail a patříte mezi kreativce? Zkuste si tedy stáhnout některý z grafických programů a pusťte se do práce. Online návody jistě pomohou překonat prvotní nezdary a čas z vás může udělat profesionála.

━ nové příběhy

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Striptýz Brno: noc plná vzrušení

Brno, druhé největší město České republiky, je známé nejen svými univerzitami, technologiemi a historickými památkami, ale také živým nočním životem. Jedním z prvků, který...

Jak připravit koupací jezírka před zimou

Před příchodem zimy je klíčové připravit vaše koupací jezírko na nadcházející zimní měsíce. Odklízení rostlinných zbytků, kontrola techniky a správná péče o vodu zabezpečí,...

6 důvodů, proč dát šanci kotvičníku

Nenápadná bylinka s drobnými žlutými lístky se dostává stále častěji do hledáčků aktivních sportovců, ale i žen a mužů, kteří chtějí podpořit svoji vitalitu a...

Jak vyřešit hygienu na letní párty pod širým nebem?

Nezbytnou součástí oslav, večírků a dalších akcí by mělo být i hygienické zázemí. Na co všechno rozhodně nezapomenout? Hygiena na letní garden párty, co zařídit? Pořádáte...
- Komerční sdělení -pr článek